top of page

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ” του Λευτέρη Αβραμόπουλου στο Δήμο Μετεώρων

Ο Πληρέστερος Συνδυασμός όλων των εποχών στο Δήμο Μετεώρων ''Δύναμη Ευθύνης΄΄ με 263 υποψηφίους!!!

Ο συνδυασμός όπως κατατέθηκε έχει ως εξής:


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

3 ΑΠΟΔΙΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

4 ΓΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

5 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

6 ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7 ΖΑΡΚΑΔΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΡΕΝΑ)

8 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ

9 ΖΗΚΑ -ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10 ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11 ΖΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

13 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΦΩΤΗΣ

14 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

15 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16 ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ)

17 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

18 ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

19 ΜΑΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ

20 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

21 ΖΑΧΑΡΑΚΗ- ΝΤΕΛΛΗ ΛΙΤΣΑ

22 ΜΠΑΝΤΕΚΑ -ΝΑΝΗ ΕΥΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ)

23 ΜΠΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

24 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΑΝΝΑ

25 ΖΩΙΚΑΔΗΜΗΤΡΑ

26 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

27 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΑ

28 ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

29 ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

30 ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)

31 ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

32 ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

33 ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

34 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

36 ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

37 ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ)

38 ΧΑΡΜΠΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

39 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

40 ΨΥΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ

1 ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ

1 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ)

2 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

1 ΧΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2 ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

3 ΜΑΚΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

1 ΦΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3 ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

5 ΤΣΙΑΒΕΑΔΕΣΠΟΙΝΑ

6 ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΑΣΙΩΝ

1 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

3 ΜΑΝΟΥ ΤΑΣΙΚΑ ΓΙΩΤΑ

4 ΒΑΪΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

5 ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

7 ΣΙΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

8 ΣΤΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9 ΞΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

10 ΠΑΝΑΡΑ - ΖΙΩΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ

1 ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3 ΛΙΑΣΚΟΥ- ΓΚΙΑΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)

4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΑΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

1 ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2 ΑΡΣΕΝΗ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (ΒΕΦΑ)

3 ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

6 TAKOY - ΜΑΡΑΓΓΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

7 ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8 ΝΤΙΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

10 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11 ΚΟΥΒΕΛΑΑΘΑΝΑΣΙΑ

12 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

13 ΓΚΛΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΡΑΣ

1 ΝΙΑΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2 ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3 ΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΊΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ

5 ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΒΑΣ

1 ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΤΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΕΥΗ)


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΣ

1 ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΑΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3 ΚΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

4 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5 ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6 ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΕΛΕΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

1 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2 ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

3 ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4ΓΕΩΡΓΕ ΕΛΕΝΗ

5 ΤΑΛΛΑΡΗ ΈΥΘΥΜΙΑ

6 ΠΡΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

7 ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

8 ΣΑΚΟΠΕΝΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3 ΑΔΑΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

1 ΧΟΛΕΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΒΟΥΝΙΟΥ

1 ΚΑΛΑΜΑΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ

1 ΠΛΑΚΙΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2 ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3 ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4 ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2 ΚΟΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

3 ΒΟΥΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

4 ΝΤΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ(ΛΙΤΣΑ)

5 ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6 ΧΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

1 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΚΟΜΠΟΔΙΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

3 ΤΟΤΗ - ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

4 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

6 ΓΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

7 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΚΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ

1 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

1 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

3 ΤΕΓΟΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ

1 ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2 ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΥΨΩ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

1 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2 ΣΙΤΤΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΗΣ

1 ΠΑΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΓΟΝΑΣ

1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΗΣΗΣ

2 ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ

3ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΥΜΦΑΙΩΝ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ

2 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1 ΚΟΣΒΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

3 ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΚΟΥ

1 ΣΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑ

2 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΣ

1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΕΛΙΟΥ

1 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΜΠΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΠΟΥΡΕΣΙΟΥ

1 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

2 ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥ

1 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΥΜΙΟΣ

2 ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΑΧΕΛΙΝΑΔΑΣ

1 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΚΟΚΟΡΑ ΠΑΡΑΑΣΚΕΥΗ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

1 ΤΟΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

2 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3 ΣΙΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

1 ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΤΡΑΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗΣ

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2 ΣΔΡΑΚΑΔΗΜΗΤΡΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΤΟΥ- ΜΗΛΙΑΣ

1 ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

3 ΒΟΥΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΙΑΣ

1 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΘΕΑΣ

1 ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

2 ΣΕΛΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3 ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΙΚΙΟΥ

1 ΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΑΣΙΩΝ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2 ΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

3 ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

4 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

5 ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6 ΠΟΡΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ

1 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2 ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3 ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

5 ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ

6 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ

7 ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

8 ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ

1 ΠΙΝΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2 ΖΤΡΙΒΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3 ΤΡΙΜΙΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4 ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΛΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6 ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

7 ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΙΑΣ - ΘΕΟΤΟΚΟΥ

1 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2 ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ

1 ΓΚΟΥΓΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΠΛΕΥΡΙΟΥ

1 ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΚΑΡΑΝΙΚΑ - ΓΚΙΟΥΡΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

3 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7 ΤΣΑΡΑ ΘΩΜΑΗ

8 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΝΕΙΑΣ

1 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΚΑΛΤΣΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΗ

4 ΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5 ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ

6 ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

7 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8 ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΕΠΑΡΙΟΥ

1 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΒΛΑΧΑΒΑ ΕΛΕΝΗ

3 ΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΗΔΟΝΑΣ

1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2 ΖΑΧΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΥΚΟΜΗΛΙΑΣ

1 ΝΤΑΦΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2 ΦΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΝΗΣ

1 ΡΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ

1 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΓΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4 ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

5 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

6 ΜΟΥΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

7 ΤΣΙΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

1 ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ΡΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3 ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ

1 ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 ΡΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

4 ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

5 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

7 ΚΟΚΟΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ




Πρόσφατες αναρτήσεις

Εμφάνιση όλων

Μήνυμα του εκλεγμένου δημάρχου του Δήμου Μετεώρων Λευτέρη Αβραμόπουλου για την επέτειο της 28ης...

Μήνυμα του εκλεγμένου δημάρχου του Δήμου Μετεώρων Λευτέρη Αβραμόπουλου για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου Η εθνική επέτειος της 28ης Οκτωβρίου, η επέτειος του «ΟΧΙ», επαναφέρει στη μνήμη μας τον ηρωισ

Comments


bottom of page