top of page

Ανακήρυξη του συνδυασμού «Δύναμη Ευθύνης» από το Πρωτοδικείο. Όλοι οι υποψήφιοι

Ανακηρύχτηκε το πρωί της Παρασκευής από το Πρωτοδικείο Τρικάλων ο συνδυασμός «Δύναμη Ευθύνης» με επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο Δήμου Μετεώρων τον Λευτέρη Αβραμόπουλο.

Στο Δικαστικό Μέγαρο Τρικάλων βρέθηκε ο ίδιος ο Λευτέρης Αβραμόπουλος, μαζί με τις δυο δικηγόρους του συνδυασμού, Μαρία Φροσυνάκη και Πηνελόπη Μαγκούρα.

«Ξεκινάμε και επίσημα από σήμερα μια νικηφόρο πορεία για τον τόπο μας, για τον Δήμο Μετεώρων, για όλους» δήλωσε σχετικά ο υποψήφιος δήμαρχος για να συμπληρώσει: «Ερχόμαστε να ενώσουμε, ερχόμαστε να συνθέσουμε, ερχόμαστε να δημιουργήσουμε έναν Δήμο όπως τον ονειρευόμαστε, δίπλα στον πολίτη, με νέες τεχνολογίες στη διάθεση των δημοτών, να δημιουργήσουμε μια πόλη βιώσιμη, με περισσότερους ελεύθερους χώρους, περισσότερο πράσινο, χωριά με ζωή, χωριά με προοπτική. Ξεκινάμε…».

Αναλυτικά όλοι οι υποψήφιοι δημοτικοί και κοινοτική σύμβουλοι της «δύναμης Ευθύνης»:


Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι) 1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 2. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 3. ΑΠΟΔΙΑΚΟΥ ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 4. ΒΑΪΟΥ ΝΤΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 5. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ) 6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ) 7. ΓΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 8. ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 9. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 10. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 11. ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ) 12. ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ) 13. ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 14. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΤΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 15. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 16. ΖΗΚΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 17. ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 18. ΖΩΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 19. ΖΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 20. ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΧΑΣΙΩΝ) 21. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ) 22. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 23. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 24. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 25. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 26. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 27. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΘΩΜΑ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 28. ΚΕΡΑΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 29. ΚΟΚΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 30. ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 31. ΚΟΝΤΟΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 32. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ) 33. ΛΙΑΣΚΟΥ ΓΚΙΑΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ) 34. ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 35. ΜΑΚΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ) 36. ΜΑΛΕΜΗ ΚΑΡΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 37. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 38. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ) 39. ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 40. ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 41. ΜΠΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 42. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΠΛΑΚΙΑ ΑΝΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 43. ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 44. ΞΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ (ΧΑΣΙΩΝ) 45. ΠΑΝΑΡΑ ΖΙΩΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 46. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ) 47. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 48. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 49. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΥΜΦΑΙΩΝ) 50. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 51. ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 52. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 53. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ) 54. ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 55. ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 56. ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ) 57. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ) 58. ΣΙΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 59. ΣΤΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 60. ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 61. ΤΑΣΙΚΑ ΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΧΑΣΙΩΝ) 62. ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 63. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 64. ΤΣΙΑΒΕΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 65. ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ) 66. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 67. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ) 68. ΦΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ) 69. ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 70. ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 71. ΧΑΡΜΠΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 72. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ) 73. ΧΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ) 74. ΨΥΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοφύλλου) 1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΗ 2. ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΠΟΡΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4. ΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 6. ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΗΛΙΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγναντιάς) 1. ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2. ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 7. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασπροκκλησιάς) 1. ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 2. ΖΤΡΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 3. ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΛΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΠΙΝΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6. ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7. ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αύρας) 1. ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 2. ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΑΤΕΝΤΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3. ΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΝΙΑΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής) 1. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΒΟΥΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΟΤΣΟΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3. ΚΟΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 4. ΝΤΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 5. ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΟΥΜΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΧΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διάβας) 1. ΑΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 3. ΚΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4. ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6. ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θεοπέτρας) 1. ΓΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4. ΚΟΜΠΟΔΙΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 7. ΤΟΤΗ ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8. ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κακοπλευρίου) 1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΓΚΙΟΥΡΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5. ΤΣΑΡΑ ΘΩΜΑΪ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 7. ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 8. ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμπάκας) 1. ΑΡΣΕΝΗ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (ΒΕΦΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4. ΓΚΛΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5. ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 7. ΚΟΥΒΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 9. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 10. ΝΤΙΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 11. ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12. ΤΑΚΟΥ ΜΑΡΑΓΓΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 13. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστρακίου) 1. ΓΕΩΡΓΕ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 3. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 4. ΠΑΠΠΑ ΠΡΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 5. ΣΑΚΟΠΕΝΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6. ΤΑΛΛΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7. ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 8. ΦΛΕΤΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κλεινού) 1. ΓΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 2. ΜΟΥΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΗΛΙΑ 3. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 4. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 5. ΤΣΙΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οξυνείας) 1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 4. ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 5. ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6. ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7. ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 8. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαρακήνας) 1. ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΙΚΗΤΟΥ 3. ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4. ΠΛΑΚΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χρυσομηλέας) 1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4. ΚΟΚΟΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5. ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 6. ΡΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Παρασκευής) 1. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΣΙΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3. ΤΟΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου) 1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αηδόνος) 1. ΖΑΧΑΡΙΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμαράντου) 1. ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΧΛΙΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελοχωρίου) 1. ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθούσης) 1. ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΤΡΑΝΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχελινάδας) 1. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδέας) 1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχάβας) 1. ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΤΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου) 1. ΓΚΟΥΓΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γερακαρίου) 1. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γλυκομηλέας) 1. ΝΤΑΦΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΝΤΑΡΤΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΦΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαφίου) 1. ΔΗΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας) 1. ΚΟΣΒΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιρρόης) 1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΣΔΡΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλογριανής) 1. ΡΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 2. ΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλομοίρας) 1. ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2. ΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλοχωρίου) 1. ΚΟΚΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΠΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας) 1. ΚΟΦΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταφύτου) 1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΒΟΥΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κονισκού) 1. ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2. ΣΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 3. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κορυδαλλού) 1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΥ 2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΤΕΓΟΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρανέας) 1. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 2. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρύας Βρύσης) 1. ΑΔΑΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΤΑΣΟΥ 2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λογγάς) 1. ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαλακασίου) 1. ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΥΨΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ματονερίου) 1. ΚΥΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρελίου) 1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2. ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΜΠΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κερασέας) 1. ΧΟΛΕΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ορθοβουνίου) 1. ΚΑΛΑΜΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου) 1. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 3. ΡΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παναγίας) 1. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΣΙΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας) 1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πεύκης) 1. ΠΑΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυθέας) 1. ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2. ΣΕΛΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 3. ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκεπαρίου) 1. ΒΛΑΧΑΒΑ ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τρυγόνος) 1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3. ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλαμπουρεσίου) 1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωτεινού) 1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 3. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


Δήμος Μετεώρων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαλικίου) 1. ΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ



Πρόσφατες αναρτήσεις

Εμφάνιση όλων

Μήνυμα του εκλεγμένου δημάρχου του Δήμου Μετεώρων Λευτέρη Αβραμόπουλου για την επέτειο της 28ης...

Μήνυμα του εκλεγμένου δημάρχου του Δήμου Μετεώρων Λευτέρη Αβραμόπουλου για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου Η εθνική επέτειος της 28ης Οκτωβρίου, η επέτειος του «ΟΧΙ», επαναφέρει στη μνήμη μας τον ηρωισ

Yorumlar


bottom of page